top of page

Studijos užsienyje

FOx oficialus atstovas

 Tiltas į sėkmę

Dauguma studentų žino savo būsimą darbo vietą dar studijuodami.

Nedidelės klasės

 

Užtikrinamas dėmesys kiekvienam studentui.

Kokybė ir inovacijos Tau

 

Lillebaelt siūlo aukštos kokybės inovatyvias studijas ir modernią aplinką. Čia rasi naują techniką ir bevielį internetą visoje teritorijoje. Draugiškas ryšys su dėstytojais leis jaustis laisvai, o nedidelės grupelės padės efektyviai mokytis. Studijos čia įdomios, darbas vyksta grupėse, rengiami projektai, vizitai, individualus darbas, kontaktuojama su įmonėmis. Aktyvus mokymasis labai svarbus įgūdžių tobulinimui, o universitetas būtent tai ir suteikia. Po studijų jausiesi tvirtai eidamas į darbo pokalbį!

Moderni aplinka

 

Visa reikalinga įranga bei modernios patalpos.

Orientaciją į praktiką

 

Studijos pagrįstos projektais ir darbu grupėse.

Kvalifikuoti dėstytojai

 

Dėsto savo srities profesionalai praktikai.

Modernu ir jauku

 

Universitete rasi visą studijų procesui reikalingą modernią įrangą, jaukias klases, spalvingas erdves. Visa tai tam, kad studentai jaustųsi patogiai.

Pajausk universiteto dvasią! 

Domina studijos Lillebaet University?

Oficialus atstovas Lietuvoje suteiks pagalbą:

 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą ir universitetą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildyti reikalingas formas

Užtikrins rezultatą

"Nesitikėjau, kad bus taip paprasta. Esu labai dėkinga FOX'ams už draugišką pagalbą."

 

Evelina, 2 kursas

„Mano nuomone, tarptautinės studijos labai naudingos, nes gyvename globalėjančiame pasaulyje, kur anglų – pagrindinė verslo kalba. Čia sutinki žmonių iš kitų šalių, tai unikali proga pažinti kitas kultūras ir gauti patirties. Tarptautinė aplinka – geriausias būdas komunikacijai ugdyti bei megzti naudingiems kontaktams.“
 
Evelina

SVAJOJI STUDIJUOTI Lillebealt?

KREIPKIS Į OFICIALŲ UNIVERSITETO ATSTOVĄ LIETUVOJE!

Praktika

 

Kiekvienoje studijų programoje integruota praktika kompanijoje Danijoje arba užsienyje. Universitetas suteikia reikiamų įgūdžių ir padeda rasti tinkamą praktikos vietą. Dažnai studentai atlieka praktikas tokiose žinomose kompanijose kaip „Lego“ ar „Carslberg“. Tai užtikrina gerą įrašą CV ir garantuoją darbą iš karto po studijų.
 
Daugiau

Inovatyvūs studijų metodai

 

Universitete daugybė projektų, užduočių, kurias reikės atlikti grupėse, vizitai į kompanijas ir atsiskaitymai žodžiu. Viskas organizuota taip, kad studijų metu tau būtų įdomu, o informacija įsisavintų lengvai ir efektyviai.
 

Karjeros centras

 

Kaip paruošti tinkamą CV? Kaip elgitis darbo pokalbyje? Kaip ieškoti darbo visame pasaulyje? Reikia pagalbos ieškant praktikos vietos? Karjeros centro tikslas – ne tik atsakyti į visus šiuos klausimus, bet ir pagelbėti bei suteikti reikiamų įgūdžių.
 
Daugiau

Dėstytojai – tavo draugai

 

Tau svarbu ne tik ką, bet ir kaip? Dėstytojai kuria labai neformalią ir draugišką atmosferą tam, kad bendrauti būtų malonu. Danijoje studentų ir dėstytojų santykiai pagrįsti partneryste. Jokios hierarchijos. Į dėstytojus kreipiesi vardu, diskutuoti ir reikšti savo nuomonę – privaloma. Nėra neteisingų atsakymų ar nuomonių, yra tik tobulėjimo procesas.

Universitetas visada atviras 

 

Su grupiokais turite atlikti projektą, norite organizuoti filmų vakarą? Su studento kortele gali patekti į universiteto patalpas, naudotis klasėmis ir įranga bet kuriuo paros metu. Visa tai tam, kad galėtum planuoti savo laiką taip, kaip patogu.

Profesionalios konsultacijos

 

Tinkamas laiko planavimas studijų metu, kokius dalykus pasirinkti, kaip atlikti projektą ar kitą užduotį, asmeniniai finansai. Visi asmeniniai, finansiniai, su studijomis ir karjera susiję klausimai – ne problema: Tau padės, patars ir suteiks reikiamų žinių profesionalūs konsultantai. Konfidencialumas užtikrintas. Visa tai tam, kad sėkmingai pabaigtum studijas ir turėtum draugišką patarėją bet kokioje gyvenimo situacijoje.
 
Daugiau

Welcome week

 

Kur eiti ir su kuo bendrauti? Tai didžiausia naujokų studentų nežinomybės baimė. Todėl universitetas rengia naujokų savaitę, kurios metu studentai susipažįsta su universitetu, dėstytojais, dalyvauja ekskursijose mieste. Bet svarbiausia – renginiai ir vakarėliai, kurių metu be abejo rasi naujų draugų. Todėl po pirmos savaitės jausiesi universitete jaukiai ir galėsi ramiai pradėti studijas.

Odense

 

Odense – trečias pagal dydį Danijos miestas, jį visą gali apvažiuoti dviračių keliais. Milijonas galimybių, o sportuojantiems – kone visos sporto šakos. Universitetas yra pačiame miesto centre. Odense dar vadina festivalių miestu, kur renginiai tęsiasi po kelias dienas. Daugybė barų ir naktinių klubų, kino teatrai, jaukios kavinės ir visa kita, ką gali įsivaizduoti dideliame europietiškame mieste. Tad Tavo laisvalaikis bus spalvingas ir kupinas nuotykių.
 
Lietuvio filmukas apie Odense / Visit Odense!
FOx oficialus atstovas
bottom of page